Karrier lehetőség!

Légy egy dinamikusan fejlődő magyarországi cégcsoport tagja!

Az alábbi pozíciókra keressük munkatársainkat:

Dinamikusan fejlődő, Magyarországon lévő cégcsoport keresi kollégáját fogászati termékek, eszközök, gépek értékesítésére, ügyfélkör bővítésére ország szerte.

Amit várunk:
  • Értékesítési tapasztalat, kereskedői véna
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Egészségügyi jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos fellépés
  • Önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Fogorvosi kapcsolati háló
Amit nyújtunk:
  • Országos munkavégzés budapesti központtal
  • Folyamatos továbbképzés
  • Külföldi, illetve belföldi kurzusokon való részvétel
  • Vállalati gépjármű
  • Kommunikációs- és IT eszközök
  • Versenyképes jövedelem és felső határ nélküli bónuszrendszer

Jelentkezés itt, weboldalunkon keresztül, vagy várjuk fényképes önéletrajzod és motivációs leveled az office@dentium.hu e-mail címre!

Dinamikusan fejlődő, Magyarországon lévő cégcsoport keresi kollégáját vezetői asszisztensi feladatok ellátására.

Feladatok:

  • ügyvezető munkájának támogatása
  • üzleti adminisztrációs folyamatokban való részvétel
  • Kapcsolattartás a cégcsoport más tagjaival és egyéb partnerekkel
  • Szoros együttműködés a projektvezető kollégákkal a határidős feladatok nyomon követésének céljából
  • A működési folyamatok támogatása
  • értékesítési tevékenység segítése-üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
  • Naptárkezelés
  • Ügyfélkapcsolatok
  • Találkozók szervezése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Utazási tervek rendezése
  • Esemény tervezés
  • Jelentések készítése
  • Irodai beszerzések (pl. irodaszer, kávé, egyéb ellátmány) lebonyolítása, irodai eszközökkel és telefonokkal kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • Releváns feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (főként word és excel)
  • Precizitás, pontosság
  • Határozottság
  • Rendszerszemlélet
  • Pro-aktivitás, önálló munkavégzés
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikáció készség
  • Értékesítési tapasztalat
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkavégzés helye: Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az office@dentium.hu email-címre bérigény megjelöléssel, vagy alább a jelentkezési formot kitöltve